Domů » Bleskovky » O2 v rámci vánoční akce zrychlí internet a nabídne slevy na Xbox a smartphony

O2 v rámci vánoční akce zrychlí internet a nabídne slevy na Xbox a smartphony

Vánoční nadílka u O2 letos začne už ve středu 1. listopadu. Operátor pro své zákazníky připravil slevu na pořízení mobilního telefonu Samsung či Huawei a letos poprvé svým zákazníkům nabídne zlevněnou herní konzoli Xbox One S. Tu je totiž od letošního roku možné používat také jako náhradu set-top-boxu pro sledování O2 TV.

Bonus platí pro nové i stávající zákazníky všech služeb od O2 – tedy mobilních tarifů, internetu na doma i O2 TV. Výše slevy se odvíjí podle toho, zda si zákazník pořídí novou službu nebo navýší svůj tarif. Všichni ostatní paušální zákazníci získají bonus 1000 korun.

Vánoční nabídku na nový telefon nebo Xbox One S mohou využít i zákazníci předplacených karet. Ti získají slevu 500 korun jako odměnu za dobití. Pro předplacenkáře O2 připravilo také prosincovou datovou nadílku v podobě 5 GB mobilních dat zdarma ke každému dobití. Další bonus pak připravilo O2 pro všechny své zákazníky Internetu na doma. Těm od listopadu až do konce roku automaticky a bez navýšení ceny zpřístupní nejvyšší rychlost dostupnou na jejich přípojce, v praxi tedy až 100 Mbit/s.

Bonus by mělo být podle společnosti možné čerpat na kterékoli z prodejen, a to i po předchozí objednávce na e-shopu nebo v call centru.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Diskuze k článku

  1. Nevíte, jakou velikost HD bude mít ten XBOX S?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).