Domů » Články » O2 má neomezené datové tarify NEO. Navýšení dat se dočkaly také tarify FREE+

O2 má neomezené datové tarify NEO. Navýšení dat se dočkaly také tarify FREE+

Operátor O2 dnes v reakci na nedávno odhalené tarify konkurenčního T-Mobile představil vlastní datové tarify NEO s neomezeným přenosem dat a aktualizoval také původní tarify FREE+, u kterých navýšil datový limit (FUP). Dále také do balíčku do O2 Spolu přidává exkluzivní sportovní kanály a HBO zdarma pro všechny.

 • neomezený datový tarif od 1 099 Kč, avšak s rychlostí 5 Mb/s
 • navýšení limitu se dočkali i tarify FREE+
 • tarify bude možné aktivovat od 16. září
 • nejrychlejší tarif s rychlostí až 300 Mb/s vyjde na 1 599 Kč
O2 tarify NEO
Nové neomezené datové tarify O2 NEO se liší v rychlosti. Pro nejnáročnější, kteří často cestují, je připraven tarif NEO Platinový.

Rychlost 5Mbps se na první pohled může zdát jako limitující, nicméně pro sledování videa v HD či Full HD rozlišení dostačuje. Pokud byste ale chtěli sledovat vyšší, rozlišení, například 4K, pak už je potřeba minimálně 25 Mbps.

Streamování videa přes populární službu Netflix v nejnižší kvalitě vyžaduje alespoň 3 Mbps, případně 5 Mbps pro HD kvalitu.

Neomezené datové balíčky podle přenosové rychlosti

Tarify začne operátor O2 nabízet od pondělí 16. září. Všechny nové tarify, včetně těch neomezených, vyjdou jednotlivce i rodiny nejlevněji v kombinaci s internetem na doma a O2 TV ve vylepšených balíčcích O2 Spolu. K těm navíc O2 přidává všem zákazníkům nejlepší sportovní přenosy a až do léta 2020 také prémiový kanál HBO zdarma.

O2 tarify FREE
Aktualizovaná podoba tarifů FREE+ s navýšeným datovým limitem

V rámci balíčku O2 Spolu získáte sportovní kanály a HBO zdarma

Nové tarify včetně těch neomezených O2 nabídne nejvýhodněji v balíčcích O2 Spolu. Ty umožňují jednotlivcům, rodinám i početnějším skupinám flexibilně kombinovat různé služby. „Všem zákazníkům O2 Spolu, bez ohledu na to, jakou kombinaci a počet služeb si vyberou, přidáme nejlepší sport bez časového omezení a k němu HBO zdarma až do léta 2020. Zákazníci tak budou moci sledovat nejpopulárnější české i světové filmy a seriály, ale třeba také výkony fotbalové Slavie v utkáních Ligy mistrů UEFA nebo české hokejové extraligy,“ popisuje bonus ke všem balíčkům O2 Spolu Jindřich Fremuth.

V balíčcích O2 Spolu mohou zákazníci díky kombinaci služeb ušetřit stovky korun měsíčně. Například balíček O2 Spolu s neomezenými daty, neomezeným voláním, internetem na doma a O2 TV včetně exkluzivního Sportu a kanálu HBO vyjde měsíčně na 1 499 korun.

Dejte nám vědět, co si o nových tarifech O2 myslíte do diskuze pod článkem.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

 1. Sice o měsíc později než t-mobile, ale za to dráž.
  Což je stejně jedno, protože dělat kšeft se společností která se neštítí skoro ničeho je o hubu

 2. Měsíce čekám a doufal jsem že se dočkám konečně seriózního přístupu a že třetí operátor strčí dva do kapsy a nebude se chovat jako podvodník a opět ne! Neomezený sakra znamená bez fup a bez omezování rychlosti ale tohle je opět podvod a internet sice bez omezení fup ale s OMEZeNÍM RYCHLOSTI = není tedy V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEOMEZENÝ!

  Čekal jsem že udělají tarif do 500 kč a v něm neomezené volání, neomezené sms a neomezená data hlavně bez omezení rychlosti klidně pod podmínkou mít od nich ten pevný internet tak do toho jdu, ale tohle je opět jen DRZOST!!!!!!!!!!!!

  • Ty ceny jsou směšné, to je fakt. Nicméně neber to jako útok, ale to jsi jako vážně čekal neomezené vše včetně netu bez omezení rychlosti za 500? To se nestane. Víc stoji i pevný internet..

  • Pokud jsem dobře četl, Neo Zlatý nemá ani FUP ani omezenou rychlost. Akorát stojí 1599.

 3. Jak je možné že nezasáhne stát a nenakáže aby pod výrazem neomezený byly skutečně neomezený služby a tedy internet bez omezení dat i rychlosti a tyhle podvody konečně skončily??

 4. wtf :DD 1100Kc a clovek si ma „uzivat“ maximum 5Mb/s, v jakem roce jsme?

 5. No na to jak se psalo že něco připravují tak nevím co jim zabralo takovou dobu tohle připravit to bych zvládl i já vymyslet a to za 2 dny :D no ale zase na jednu stranu možná ten „levnější“ bude mít i aspoň nějaký smysl pro mě sice žebráckých 5Mb/s ale aspoň lepší kvalita videa jak 240p a 144p na videa co mají hodinu a více a ještě se omezovat vyhrazeným časem na připojení k internetu aby mě těch 10GB vydrželo těch 15 dní co mám pracovních :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).