Domů » Články » O2 má neomezené datové tarify NEO. Navýšení dat se dočkaly také tarify FREE+

O2 má neomezené datové tarify NEO. Navýšení dat se dočkaly také tarify FREE+

Operátor O2 dnes v reakci na nedávno odhalené tarify konkurenčního T-Mobile představil vlastní datové tarify NEO s neomezeným přenosem dat a aktualizoval také původní tarify FREE+, u kterých navýšil datový limit (FUP). Dále také do balíčku do O2 Spolu přidává exkluzivní sportovní kanály a HBO zdarma pro všechny.

  • neomezený datový tarif od 1 099 Kč, avšak s rychlostí 5 Mb/s
  • navýšení limitu se dočkali i tarify FREE+
  • tarify bude možné aktivovat od 16. září
  • nejrychlejší tarif s rychlostí až 300 Mb/s vyjde na 1 599 Kč
O2 tarify NEO
Nové neomezené datové tarify O2 NEO se liší v rychlosti. Pro nejnáročnější, kteří často cestují, je připraven tarif NEO Platinový.

Rychlost 5Mbps se na první pohled může zdát jako limitující, nicméně pro sledování videa v HD či Full HD rozlišení dostačuje. Pokud byste ale chtěli sledovat vyšší, rozlišení, například 4K, pak už je potřeba minimálně 25 Mbps.

Streamování videa přes populární službu Netflix v nejnižší kvalitě vyžaduje alespoň 3 Mbps, případně 5 Mbps pro HD kvalitu.

Neomezené datové balíčky podle přenosové rychlosti

Tarify začne operátor O2 nabízet od pondělí 16. září. Všechny nové tarify, včetně těch neomezených, vyjdou jednotlivce i rodiny nejlevněji v kombinaci s internetem na doma a O2 TV ve vylepšených balíčcích O2 Spolu. K těm navíc O2 přidává všem zákazníkům nejlepší sportovní přenosy a až do léta 2020 také prémiový kanál HBO zdarma.

O2 tarify FREE
Aktualizovaná podoba tarifů FREE+ s navýšeným datovým limitem

V rámci balíčku O2 Spolu získáte sportovní kanály a HBO zdarma

Nové tarify včetně těch neomezených O2 nabídne nejvýhodněji v balíčcích O2 Spolu. Ty umožňují jednotlivcům, rodinám i početnějším skupinám flexibilně kombinovat různé služby. „Všem zákazníkům O2 Spolu, bez ohledu na to, jakou kombinaci a počet služeb si vyberou, přidáme nejlepší sport bez časového omezení a k němu HBO zdarma až do léta 2020. Zákazníci tak budou moci sledovat nejpopulárnější české i světové filmy a seriály, ale třeba také výkony fotbalové Slavie v utkáních Ligy mistrů UEFA nebo české hokejové extraligy,“ popisuje bonus ke všem balíčkům O2 Spolu Jindřich Fremuth.

V balíčcích O2 Spolu mohou zákazníci díky kombinaci služeb ušetřit stovky korun měsíčně. Například balíček O2 Spolu s neomezenými daty, neomezeným voláním, internetem na doma a O2 TV včetně exkluzivního Sportu a kanálu HBO vyjde měsíčně na 1 499 korun.

Dejte nám vědět, co si o nových tarifech O2 myslíte do diskuze pod článkem.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments