Domů » Články » O2 Data: nové tarify jsou tu. Mladí dostanou 5x více dat

O2 Data: nové tarify jsou tu. Mladí dostanou 5x více dat

Operátor O2 dnes představil trio nových datových tarifů s názvem O2 Data. Ty bude možné využívat od začátku května, tedy od zítra. Dobrou zprávu máme i pro mladé uživatele, kteří si nově užijí pětkrát více dat za stejnou cenu. Vůbec poprvé také operátor do nabídky zařízení zařadil notebook, který k nejvyššímu 20GB tarifu nabízí za 495 Kč.

  • O2 od května nabídne 3 nové datové tarify s měsíčním objemem dat 4, 10 a 20 GB
  • v tarifech pro mladé O2 Kůl zvyšuje objem dat na pětinásobek bez navýšení ceny

Jelikož se jedná o datové tarify, nejsou v základu k dispozici žádné volné jednotky pro volání. Minuta volání tak u nových tarifů O2 Data vyjde na 3,50 Kč, SMS pak 1,50 Kč. K tarifům je však možné využít balíček 60 volných minut do všech sítí za 100 korun. Nová nabídka navazuje na rodinné balíčky O2 Spolukombinující tarify s daty, digitální televizi O2 TV a Internet na doma a také neomezené tarify FREEs větší porcí dat, které O2 představilo v loňském roce.


„V nabídce skupinových balíčků i neomezených tarifů FREE budeme nadále pokračovat. Tarify O2 Data tuto nabídku doplňují a jsou určené pro lidi, kteří na mobilu především surfují a používají různé aplikace,“dodává Richard Siebenstich.

Recenze O2 Smart Box: chytrá domácnost není zadarmo

Dnes představená tarifní řada O2 Data je určená nejen pro surfování v mobilech, ale také pro tablety a notebooky. O2 Data kompletně nahradí aktuální nabídku mobilního internetu. 10 GB dat pro tablet nebo notebook tak zákazníci získají o třetinu levněji.

Mladí si užijí 5x více dat za stejnou cenu

Všem, kterým ještě nebylo 26 let, a využívají u O2 tarify kůl, od května operátor zpětinásobí objem dat při zachování stejné ceny. Mladí zákazníci tak mají možnost za 499 korun 10 GB dat na každý měsíc, 120 minut do všech sítí a neomezené SMS do O2. K tomu ještě mohou využít bonus 4 000 Kč na nový smartphone.

Zákazníkům, kteří nyní využívají tarif Kůl 1 GB za 399 Kč a Kůl 2 GB za 499 Kč navýší O2 objem dat na pětinásobek automaticky. Pro ty, kteří využívají tarif Kůl 200 MB za 299 korun se nic nemění, přesto, že O2 tento tarif už nově nenabízí. Majitelé tohoto staršího tarifu mohou kdykoliv přijít na novější a rázem tím získají 25násobek původní porce dat.

O2 s touto nabídkou chce konkurovat obdobnému tarifu od T-Mobilu (Data). Ten také za 499 Kč nabízí 10 GB dat a 120 minut do všech sítí.

K nejvyššímu datovému tarifu notebook za 495 Kč

Operátor k tarifům tradičně nabízí i finanční bonus na nákup nového zařízení. V květnu bude možné využít slevu například na telefony značky Huawei. Model P9 lite vyjde k novému tarifu na 495 korun, bonus je možné využít také na novou modelovou řadu P20.

Novinkou v nabídce zařízení je také notebook Lenovo IdeaPad 120; ten bude k 20GB tarifu Zlatá O2 data možné získat za 495 korun. Další podrobnosti o nových tarifech naleznete na webu operátora.Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Marty08
Anonym
Marty08

Jste si jistí, že se u O2 cool bude navyšovat i stávajícím zákazníkům nebo pouze novým? Nějak se mi nechce věřit, že mi O2!! z ničeho nic dobrovolně dá o 8GB dat navíc.

Tomas
Anonym
Tomas

Tak to cumim, sice ve srovnání s Polskem furt slabota, ale na CR dobry. 10 giga za 500 Kc a něco na volání – to mi stačí :)

Jà
Anonym

Podvodníci z o2, jako nejhorší operátor, nabídnou stále málo a za stále hodně a teď se všichni štěstím poserou. Kde jsou neomezená data? Za takový tarif s neomezenými daty bych dal i 500 měsíčně, to by na mě v Polsku koukali jestli jsem se nezbláznil, že jim dám dvakrát tolik než chtěj