Domů » Bleskovky » Nový život pro hodinky Pebble: poslední update odstraní závislost na cloudu

Nový život pro hodinky Pebble: poslední update odstraní závislost na cloudu

Společnost Pebble vyrábějící stejnojmenné příslušenství byla na konci loňského roku pohlcena konkurenčním FitBitem. Na místo rozvoje stávajících produktů bylo oznámeno ukončení podpory, záruky i produkce nových modelů, uzavřou se i servery, na nichž jsou současné modely hodinek Pebble víceméně závislé.

Pebble je mrtev: nové hodinky už nikdo nedostane, stávající modely přicházejí o záruku

Naštěstí se na tento aspekt ještě před definitivním zabouchnutím dveří myslelo, a v posledním chytaném updatu je závislost hodinek na cloudu zcela odstraněna. Pebble účet již není vyžadován, hodinky pracují i bez něj přesně tak, jak byli jejich uživatelé zvyklí, pouze již nebudou dostávat žádné aktualizace a nové funkce.

2017-04-04-skip-login

Update mobilní aplikace Pebble si můžete stáhnout z následujících odkazů (pro Android zatím pouze v rámci beta verze).

Pebble
Cena: zdarma
‎Pebble™
Cena: zdarma

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).