Domů » Bleskovky » Nový kandidát na RTM? Windows 10 v Insider programu povyšují na novou verzi

Nový kandidát na RTM? Windows 10 v Insider programu povyšují na novou verzi

Microsoft chtěl v minulém týdnu vydat velkou jarní aktualizaci Windows 10, kvůli chybě nalezené na poslední chvíli ji však stáhnul a odebral „finálnímu“ sestavení s číslem 17133 status RTM. Včera večer vyšlo v rychlém kruhu aktualizací nové sestavení s číslem 17134, které přináší několik oprav, včetně té kritické, která mohla na některých zařízeních končit nepopulární modrou obrazovkou smrti.

Windows 10 Insider preview

Možná se dočkáme ještě v dubnu

Šéfka Insider programu Dona Sarkar v příspěvku na Windows blogu zmínila, že v tomto případě měli hlavní slovo Insideři a díky jejich zpětné vazbě se v Redmondu rozhodli situaci neřešit kumulativní aktualizací, ale vydáním zcela nové verze. Pokud se osvědčí, dostane se do pomalého kruhu aktualizací, následně do kanálu Release Preview, a pak by se konečně mohla objevit jako update pro širokou veřejnost.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).