Domů » Články » Nový Galaxy S21 zamířil do prodeje. Hned zpočátku se jeho koupě obzvlášť vyplatí

Nový Galaxy S21 zamířil do prodeje. Hned zpočátku se jeho koupě obzvlášť vyplatí

Jedny z nejočekávanějších smartphonů tohoto roku vstoupily do prodeje. Samsung dnes totiž začal prodávat nové telefony řady Galaxy S21. A hned zpočátku se jejich koupě obzvlášť vyplatí, zejména pokud se rozhodnete vyměnit svůj starý smartphone právě za novinku od Samsungu.

Samsung Galaxy S21 1

Galaxy S21 už za 388 Kč měsíčně

Při koupi Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra můžete využít nové služby Koupíš, prodáš, splácíš rozdíl, v rámci které teď prodáte svůj starý telefon s výrazným bonusem. Rozhodnete-li se například upgradovat z loňského Galaxy S20, pak vás po započítání všech zvýhodnění vyjde nový Galaxy S21 jen na 388 Kč x 26 měsíců. Prodat ale můžete prakticky jakýkoli smartphone – výslednou cenu včetně všech bonusů zjistíte na mp.cz/galaxyS21.

Galaxy S21 nova sluzba

Upgradovat ze starého telefonu na některý nový vlajkový smartphone Samsungu můžete, aniž byste si ho museli brát na splátky. V takovém případě na vás ale čeká pouze jeden bonus ve výši 3 500 Kč. Po zvýhodnění může být Galaxy S21 váš už od 18 990 Kč.

Nový Galaxy S21 s bonusem získáte tady

Spolu s telefony Galaxy S21 vstoupily dnes do prodeje také nová sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro. Ta nabízí prvotřídní zvukovou reprodukci, funkci aktivního potlačení hluku (ANC), ambientní režim, vysoký stupeň voděodolnosti (IPX7) a až 8hodinovou výdrží na jedno nabití. Galaxy Buds Pro jsou dostupná ve třech barevných variantách za cenu 5 990 Kč.

Samsung Galaxy Buds Pro

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.