Domů » Bleskovky » Nová Xiaomi prodejna v Plzni: pro nejrychlejší jsou připraveny neskutečné slevy

Nová Xiaomi prodejna v Plzni: pro nejrychlejší jsou připraveny neskutečné slevy

Čínská společnost Xiaomi otevírá skrze své distributory v naší zemi jeden značkový obchod za druhým. Otevření toho dalšího je naplánováno na tuto sobotu 18. září v západočeské metropoli Plzeň. Co všechno si Xiaomi přichystalo pro první zájemce?

Xiaomi při této příležitosti připravilo pro návštěvníky výrazné slevy například na populární model Redmi Note 10S 6/64GB, který se běžně prodává za 5 999 Kč, ale v sobotu bude v omezeném množství 20 kusů k mání za 999 Kč. Další zajímavou slevu dostal Redmi 9A 2/32GB v černé barvě, který se bude během slavnosti prodávat za 499 Kč. Běžná cena je přitom 2 699 Kč a dostane se celkem na 50 nejrychlejších zájemců.

Xiaomi v sobotu v Plzni otevře další značkový obchod

Prvních 100 zákazníků si také bude moci zakoupit chytrý náramek Mi Smart Band 5 za 99 Kč. Původní cena tohoto oblíbeného sportovního doplňku je přitom 799 Kč. Po celý den navíc pro všechny zájemce platí až do vyprodání zásob sleva 30 % na veškerý sortiment prodejny.

Pro nejrychlejší zájemce budou připraveny produkty za sníženou cenu

Aby se příznivci značky při čekání nenudili, mohou si například uvnitř prodejny nechat zhotovit autoportrét a odnést si jej s sebou. Probíhat také budou nejrůznější soutěže o ceny, kterými jsou třeba sluchátka a chytré náramky. Slavnostního otevření obchodu na nové plzeňské adrese Smetanovy sady 15 se zúčastní nejen zástupci distributora, ale také zastoupení Xiaomi v České republice.

Kdy a kde se otevření Xiaomi store odehraje?

 • Smetanovy sady 15, 301 00 Plzeň
 • Sobota 18. září
 • Slavnostní přestřižení pásky a otevření: 11:00

Akce platí pouze v sobotu 18. září nebo do vyprodání zásob. Slevy nelze kombinovat s jinými slevami či akčními nabídkami. Výjimečně bude prodejna pro zájemce otevřena i v neděli 19. září. V rámci akce je potřeba dodržovat hygienická opatření (po celou dobu nasazený respirátor FFP2 & dodržování rozestupů dva metry jak venku ve frontě, tak uvnitř prodejny). U vstupu do prodejny bude umístěna dezinfekce rukou.

Dominik Vlasák

6 komentářů

 1. Chápu to dobře, že je to na stejném místě, jako kdysi slavný bufet Adrie?

  Tam to bývalo jako pražská Koruna. No a teď tam tedy budou Číňánci. Hele, nic proti Xiaomi, ale nepůjdu tam:))).

 2. To zase bude přehlídka.. Shd, Mag.net, a Hronek budou určitě první v řadě.

  • Číňana jsem nikdy neměl, tak nevím, proč bych ho měl teď kupovat, frustráte 😀.

  • Běž si radši objednat furt stejný zaostalý jabko.

  • Skylark: Vcera se jabkoidne ovce predvedly. Ted je ve vasi staji cool mit co nejstarsi kram a zaplatit za rok co nejmin, viz diskuse o 6S. Tak je hezky videt, kdo ma hluboko do kapsy a dela jenom pozera s bazarovymi kramy.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).