Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Nová verze aplikace Počasí a Radar nabízí interaktivní dešťový radar

Nová verze aplikace Počasí a Radar nabízí interaktivní dešťový radar

Letošní léto nám toho přineslo spoustu, především ale nepředvídatelné počasí. Sledování počasí a blížících se srážek je důležité, obzvláště pokud se někam chystáte. Nikdo z nás přece nechce během výletu na kole promoknout do poslední nitky nebo se nechat překvapit bouřkou na horské túře.

Aplikace PocasiRada titulni obrazek

Oblíbená aplikace Počasí a Radar přináší dvě novinky na sledování srážek: interaktivní Dešťový radar a 24hodinový archiv pohybu srážek. Interaktivní meteoradar je nově doplněn o dešťový radar, díky němuž je možné sledovat pohyb a intenzitu srážek živě ještě jednodušeji – a to nejen aktuální srážky, ale i předpověď jejich výskytu až na 3 dny dopředu s platností pro celý svět.

Zdarma, ale s reklamou

Další novou funkcí na Meteoradaru i na Dešťovém radaru je 24hodinový archiv průběhu počasí. Díky němu je možné mít k dispozici kompletní přehled průběhu počasí během uplynulých 24 hodin – tedy pohyb a intenzitu srážek, vývoj oblačnosti, výskyt bouřek a blesků, kompletní přehled změny teplot. Aplikace je zdarma dostupná pro operační systémy iOS a Android, nicméně budete muset překousnout poměrně agresivní reklamy. Za 29 Kč měsíčně či 180 Kč ročně je možné reklamy (na danou dobu) deaktivovat.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments