Domů » Bleskovky » Nová generace Moto 360 přijde ve dvou velikostech i verzi pro sportovce

Nová generace Moto 360 přijde ve dvou velikostech i verzi pro sportovce

Již zanedlouho se od Motoroly očekává představení druhé generace hodinek Moto 360 běžících na platformě Android Wear. Zda je představí Lenovo na veletrhu IFA, či Motorola na samostatné akci, prozatím nevíme, za to však víme, že základní verze přijde na trh ve dvou velikostech (360S a 360L). 

  

Menší s obou modelů má podle nových informací dostat displej o úhlopříčce 1,37″, 42mm tělo a vyměnitelné pásky o šířce 20 mm. Větší hodinky pak mají dostat 1,55″ displej, 46mm tělo a pásky o šířce 22 mm. S rostoucí úhlopříčkou displeje poroste i kapacita baterie – menší model má pohánět 320mAh, větší 375mAh. Kromě klasických modelů výrobce chystá i variantu pro sportovce.

  

Zatímco klasické Moto 360 nabídnou konzervativnější vzhled a vyměnitelné pásky, sportovní verze bude zanořena do pryžového těla rozličných barev. Očekáváme, že vnitřní hardwarová výbava pak bude u všech modelů stejná. 

  

S ohledem na počet úniků očekáváme příchod nové generace Moto 360 v nejbližších dnech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. adam (neregistrovaný)

    Kruh nemá uhlopriečku ale polomer prípadne priemer.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).