Domů » Bleskovky » Notification Weather pro Jelly Bean: Elegantní počasí v centru notifikací

Notification Weather pro Jelly Bean: Elegantní počasí v centru notifikací

Pro majitelé zařízení s Androidem 4.1 a 4.2 „Jelly Bean“ máme tip na zajímavou aplikaci, která ve velice čistém „holo“ designu zobrazuje informace o počasí v notifikačním centru. V nastavení si můžete vybrat, jak často chcete informace aktualizovat (10 minut až 8 hodin), lokalitu lze vybrat ručně nebo můžete povolit automatické rozpoznávání polohy.

  

Informace o počasí poskytují celkem tři zdroje, mezi kterými se můžete přepínat – Yahoo! Weather, Open Weather Map a World Weather Online. Kromě toho máte možnost aktivovat si zobrazení předpovědi na následující čtyři dny. Placená verze je na Google Play k dispozici za necelých 20 Kč, k vyzkoušení se nabízí i funkčně omezená trial verze.

- -
Free verze / Plná verze

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. S4crifice (neregistrovaný)

  Hezké, nicméně, pro mě je zajímavější widget Inpočasí, které umí víceméně totéž a ještě k tomu mám hodiny na ploše – rovnou s počasím. Nicméně pro ty, co nemají počasí na ploše a potřebují šetřit místo, tak těm se to asi bude hodit :)

 2. Hezký, ale nechápu k čemu je to dobrý… Stejně člověk musí ťapnout a stáhnout lištu. Proč, když existuje tolik aplikací a widgetů na plochu ???

  • S4crifice (neregistrovaný)

   Když potřebují šetřit místa na ploše …

 3. Radek (neregistrovaný)

  Pěkné,za 20Kč to jde.Sice mě do lišty vyskakuje jednou za čas teplota z Google Now ale toto se mě zdá hezčí.

  Docela by mě zajímalo,který ze 3 zdrojů,poskytne pro Brno nejlepší předpověď.

  • Radek (neregistrovaný)

   jinak díky autorovi za upozornění,sám bych to ani nenašel.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).