Domů » Bleskovky » Nokia Moonraker: Nepředstavené hodinky s Windows na živých fotkách

Nokia Moonraker: Nepředstavené hodinky s Windows na živých fotkách

Když Microsoft přebíral mobilní divizi Nokie, nenechal v ní kámen na kameni. Spousta rozpracovaných projektů byla zrušena, mezi nimi i hodinky s kódovým označením Moonraker.

 

Loni v červnu jsme vám ukázali jejich rendery (více informací), nyní se s tímto nenarozeným dítětem rozloučíme pohledem na první živé fotografie.

  

Modul hodinek se čtvercovým displejem měl být vyjmutelný z pryžového řemínku, na jeho těle se mělo nacházet tlačítko pro zapnutí a také čtveřice pinů k připojení bezdrátové nabíječky. Fotografie displeje odhalují přítomnost Bluetooth a akcelerometru, v útrobách se pak měl nacházet blíže nespecifikovaný ARM procesor a baterie o kapacitě 305 mAh.

        

Ikonky na displeji (a dlaždice na renderech) dávají tušit, že hodinky poháněla vlastní platforma, která byla minimálně designově založena na Windows Phone. Zajímavostí je také fotografie hodinek s nepředstaveným tabletem, který se rovněž nabíjel několika piny na straně.

 

    

Na hřbitově nepředstavených zařízení společnosti Nokia rovněž leží telefon s kódovým označením McLaren (více informací), a zřejmě také Lumia 850, jejíž rendery před nedávnem kolovaly internetem. Posledním smartphonem s rukopisem Nokie má být podle @evleaks chystaná Lumia 650, další telefony již budou vycházet z nové hardwarové divize Microsoftu, kterou vede otec tabletů Surface Panos Panay.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
31 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments