Domů » Bleskovky » Nokia Lumia 930: Podívejte se jak nahrává video

Nokia Lumia 930: Podívejte se jak nahrává video

Nokia Lumia 930 prozatím ještě není v prodeji, takže schopnosti jejího fotoaparátu můžeme pouze odhadovat z oficiálních specifikací. Pravda, použitý hardware je stejný jako v případě její americké sestry Lumie Icon, ovšem ve prospěch Lumie 930 hovoří novější verze systému Windows Phone podpořená nejnovějším firmwarem Nokia Cyan. Na YouTube účtu -[we.love.smartphones]- se objevila trojice videí která byla pořízena právě Lumií 930. Pro nejkvalitnější zážitek z jejich sledování doporučujeme přepnout kvalitu na 1080p, tedy Full HD.

Nokia Lumia 930 video recording sample 1080p testvideo | -[videotistik]-
Nokia Lumia 930 camera video sample | -[videotistik]-

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Všechna ta videa se nějak divně houpou, nebo se mi to jen zdá? Buď ten co to točil byl nalitej, anebo je něco s optickou stabilizací. Tohle z L920 neznám.

  • medvidekYou (neregistrovaný)

   Souhlas s tím houpáním a ta neustálá snaha „dokonale zaostřit“ tomu moc nepřidává.

  • Neni to tim, ze je na nejake lodi? Ty svenky mi neprijdou moc plynule, ale tezko rict, co je kamera a co je youtube. Nicmene video je pekne.

  • jakub (neregistrovaný)

   No kdyby si viděl moje videa s rozklepanejma rukama, asi by si říkal něco jiného :D

 2. Kvalita obrazu super, ale to třesení mi připomíná první videa z lumie 1020 nebo z GoPro. Ruší to. Rozhodně by se ale dalo to pak prohnat SW stabilizací v nějakém softu na PC a pak věřím, že by to bylo moc pěkné.

  On je taky trošku problém s tím, že jak je „krátký čas“ elektronické závěrky, pohybu chybí „motion blur“, snímky jdoucí po sobě jsou moc ostré a pak to vypadá při 25/30 fps nepřirozeně trhaně. Kdyby tam bylo pohybové rozostření, působilo by to přirozeněji.

  • „ale to třesení mi připomíná první videa z lumie 1020“

   Presne tak, ale s aktualizacemi fw i sw to z 1020 zmizelo.Takze i 930 to chce dat cas.Navic sve doprasi i youtube.Lepe je video nahrat nekam na server.

 3. Jiri (neregistrovaný)

  Tak to je FAIL.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).