Domů » Bleskovky » Nokia chystá dalších osm nových telefonů: Jaká jsou jejich kódová jména?

Nokia chystá dalších osm nových telefonů: Jaká jsou jejich kódová jména?

Mnoho fanoušku systému Windows Phone bylo po představení novinek Nokie, Lumie 930 a 630/635, mírně zklamáno. Teď nemáme na mysli aféru kolem nepřítomnosti Glance Screen v nové vlajkové lodi, ale především z hluboké mezery mezi představenými modely. Podle zdroje @evleaks se ale nemáme čeho obávat, Nokia údajně pracuje hned na osmi nových modelech.

 

Jejich kódová označení jsou: Ara, Leo, Moonraker, Onyx, Peridot, Superman, Tesla a Vantag. Pozoruhodné je, že se mezi nimi neobjevuje bájný „Goldfinger“, který má být podle dřívejších informací revolučním zařízením, podporujícím 3D gesta. Uvidíme, jakými modely nás Nokia v letošním roce překvapí a zdali na svém těle ponesou značku finského výrobce. Čínští regulátoři již v minulém týdnu požehnali prodeji mobilní divize Nokie do rukou Microsoftu a tento obchod má být uskutečněn v následujících týdnech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).