Domů » Bleskovky » Nokia Camera dostává nové jméno: Nové funkce přijdou až s firmwarem Denim

Nokia Camera dostává nové jméno: Nové funkce přijdou až s firmwarem Denim

Společně s představením nových Lumií 830 a 730/735 ukázal Microsoft na veletrhu IFA novinky, které přinese chystaný firmware Denim a aktualizovaná fotoaplikace Nokia Camera s novým názvem Lumia Camera. K aktualizaci a přejmenování aplikace dochází právě dnes, ovšem na nové funkce si budeme muset ještě počkat.

  

Mezi novinky bude patřit například rychlejší spouštění aplikace, záznam videa v rozlišení 4K nebo dynamický blesk. Microsoft na svém blogu Conversations uvádí, že tyto funkce, které si budou moci užívat majitelé telefonů Lumia 930, 830 a 1520, přijdou později v tomto roce společně s firmwarem Denim. Současný update, který můžete vyvolat v nastavení Store – nastavení – zkontrolovat aktualizace nebo kliknutím na odkaz pod touto bleskovkou, pouze mění jméno a opravuje některé chyby.

 

Microsoft dnes zároveň oznámil ukončení programu Nokia Camera Beta, která byla vždy o krůček napřed před ostrou verzí. Všechny funkce z Camera Beta již byly implementovány do aktuálního sestavení ostré verze a veškeré další novinky budou přicházet skrze standardní aktualizace. Microsoft doporučuje aplikaci Camera Beta odinstalovat a používat oficiální Lumia Camera.

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Peknou zprávou dnešního dne je i to, ze všechny WP8 telefony budou mit/dostanou W10.

  2. horší zpráva je, že teď mě při zapnutí Lumia camera šumí mikrofon:(

  3. EarL (neregistrovaný)

    To je ale pokrok, přejmenují aplikaci :D :D

    • lerion (neregistrovaný)

      Na přejmenování aplikace nic směšného nevidím. Spíš je otázka, zda si to zaslouží vlastní článek…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).