Nokia by Microsoft: Render Lumie 830 prozrazuje nový název

V tomto týdnu se na čínském blogu Weibo objevila trojice snímků nepředstaveného telefonu od dvojlístku Microsoft/Nokia, který je tipován na Lumii 830. Windows Blog Italia nyní přišel s detailnějším renderem zadní strany tohoto zařízení, který kromě designu potvrzuje další detaily.

 

Ten první potvrzuje dřívější informace o tom, že Microsoft jedná s Nokií o možnosti využívat finskou značku na nových zařízeních s Windows Phone ve znění NOKIA by Microsoft. Druhý detail se týká fotoaparátu, který bude podle očekávání PureView od společnosti Carl Zeiss, jeho rozlišení však pokleslo na 13 megapixelů.

   
Dřívější uniklé fotografie údajné Lumie 830

Upozorňujeme však, že render může být výsledkem práce šikovného grafika, který si výše odkazované informace spojil do jedné. Pokud se však jedná o pravý snímek, můžeme se těšit na další nové telefony s logem NOKIA by Microsoft, patrně na základě dodatečné smlouvy obou společností o využívání značky.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku