Domů » Bleskovky » Nokia Beta Labs se stěhují pod UserVoice: Pomozte Microsoftu vylepšovat aplikace pro WP

Nokia Beta Labs se stěhují pod UserVoice: Pomozte Microsoftu vylepšovat aplikace pro WP

Dokud nepatřila mobilní divize Nokie pod křídla Microsoftu, vydávala vlastní exkluzivní aplikace pro systém Windows Phone běžící na telefonech Nokia Lumia. Tyto aplikace procházely určitými vývojovými stádii, přičemž uživatelé zaregistrovaní do Nokia Beta Labs měli možnost vyzkoušet si novinky chystané do příští ostré verze s předstihem. Vývoj některých aplikací byl již ukončen a jejich finální verze se nachází ve Windows Phone Store, některé aplikace však ve stádiu beta nadále zůstávají a se stěhováním Nokie k Microsoftu se stejným směrem stěhuje také Nokia Beta Labs.

   

Nově naleznete odkazy ke stažení beta verzí aplikací na stránkách UserVoice, které Microsoft používá pro komunikaci s uživateli systému Windows Phone a sbírá od nich zpětnou vazbu pro budoucí vylepšování svých služeb. Aktuálně odsud lze stáhnout beta verze čtyř aplikací – Nokia Camera, Nokia Chat, App Social a Nokia Conference, přičemž je možné touto cestou do Redmondu zasílat návrhy na jejich zlepšení, případně přidělovat hlasy již učiněným návrhům. Uvidíme, zda je tento projekt jen dědictvím po mobilní divizi Nokie nebo se v budoucnu dočkáme dalších ochutnávek chystaných aplikací z dílen Microsoftu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).