Domů » Bleskovky » Nokia 8 dostává první ochutnávku nejnovějšího Androidu 8.1 Oreo

Nokia 8 dostává první ochutnávku nejnovějšího Androidu 8.1 Oreo

Vybrané telefony dostávají v posledních týdnech Android Oreo, bohužel zpravidla ve verzi 8.0, přestože od počátku minulého měsíce je nejnovější verze 8.1. I když tento desetinkový update moc nových funkcí nepřinesl, majitelé spousty zařízení může zamrzet, že jej jejich telefon nedostane. To se však netýká aktuálního vlajkového smartphonu Nokia 8 od společnosti HMD Global.

Nokia 8 dostala Android 8.0 Oreo loni v listopadu a její výrobce se aktuálně pouští do testování verze 8.1. Tento test je veřejný, tudíž se do něj může přes stránky Beta Labs zapojit každý majitel Nokie 8. Zda Oreo ve verzi 8.1 dostanou i další Nokie, prozatím nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).