Domů » Bleskovky » Nokia 28. srpna představí nové zařízení: Co to asi bude?

Nokia 28. srpna představí nové zařízení: Co to asi bude?

Nokia vybraným redakcím rozeslala pozvánky na tiskovou konferenci, která se uskuteční 28. srpna v Moskvě. Obrázek na pozvánce příliš nenapovídá, o co by se mohlo jednat. Spekuluje se, že bychom se mohli dočkat nějakého hudebního smartphonu se systémem Windows Phone 8, ale stejně tak zda finský gigant může představit dříve spekulovaný tablet se systémem Windows RT.


Pozvánka na tiskovou konferenci Nokie v Moskvě

Velkým překvapením by bylo, kdyby zde Nokia odhalila šestipalcový tabletofon Bandit s fullHD displejem (fotografie předního rámečku). Do příštího týdne ale můžeme pouze spekulovat a už teď jsme zvědaví, jaké novinky se v Moskvě objeví.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. Dash (neregistrovaný)

  Škrabku na brambory nebo xylofon. Ovšem prodávat se to bude až za třičtvrtě roku.

 2. Tomáš (neregistrovaný)

  Podle mě představí konečně tablet, na který se moc těším a pak Nokia představí Lumii 825, na kterou se taky moc těším.

 3. Martin II (neregistrovaný)

  Podľa mňa nepredstavi ziaden novy HW ale nejaku sluzbu. Rozsirenie Nokia music…

  • Miroslav Havlíček

   Nokia Music už v Rusku funguje. To by asi oznámili jinde. Já se obávám, že to bude jen nějaká Asha. Moc rád se ale budu mýlit.

  • Martin II (neregistrovaný)

   Nokia music nemoze byt svetova premiera ani v Albansku, ale nejake jej nove rozsirenie uz moze byt svetova premiera. V pozvanke ani naznakom sa nespomina ziadne zariadenie. Klavir silne evokuje hudbu…

   O par dni uvidime kto bol pravde blizsie.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).