Domů » Bleskovky » Nokia 2 bude zřejmě představena už příští týden, HMD zve na tiskovou konferenci

Nokia 2 bude zřejmě představena už příští týden, HMD zve na tiskovou konferenci

Společnost HMD Global, pod jejímž praporem vznikají novodobé smartphony Nokia, oznámila termín příští tiskové konference, která se odehraje příští úterý 31. října v Indii. Na akci má být podle pozvánky odhalen další milník mezi smartphony Nokia.

Přestože zahraniční redakce spekulují o tom, že se bude jednat o indickou premiéru v minulém týdnu představeného smartphonu Nokia 7 (více informací), my spíše počítáme s odhalením Nokie 2. Ta by se totiž díky své nízké ceně a vysoké kapacitě akumulátoru (4 000 mAh) mohla stát v Indii hitem.

Nokia 2 se blíží: v Rusku prošla certifikací, v USA se na chvíli objevila v eshopu

Brzký příchod Nokie 2 naznačují stále častější úniky a také schválení ruskou certifikací, prozatím však nevíme, zda bude mít Nokia 2 (a stejně tak Nokia 7) globální ambice.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).