Nintendo přidalo do předplatného ikonickou hru ze série Mario

Paper Mario is coming to Nintend

Videoherní gigant Nintendo dokázal pořádně popudit své fanoušky, když představil vyšší verzi předplatného Expansion Pack pro službu Nintendo Switch Online. Samotné rozšíření o klasiky z konzolí Nintendo 64 a Sega Mega Drive až tak zavrženíhodné není, nicméně cena 999 Kč ročně (dvojnásobek oproti nižší verzi předplatného) rozezlila nejednoho fanouška.

Nabídka titulů, která čítala například Mario Kart 64, The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Star Fox 64, Mario Tennis, Super Mario 64, Sonic the Hedgehog 2, Streets of Rage 2, Contra či Castlevania: Bloodlines nebo Golden Axe naštěstí nezůstala stejná a rozšířila se o další ikonický titul.

Paper Mario Trailer - Nintendo 64 - Nintendo Switch Online

Onou hrou je Paper Mario, který se na Nintendo 64 podíval v roce 2000. Paper Mario se proslavil především svým odlišným přístupem k tradiční herní značce, a to jak po grafické stránce, tak po stránce hratelnosti. Do předplatného se hra zařadí 10. prosince a v blízké době ji budou následovat skvělé tituly jako Banjo-Kazooie, Pokémon Snap a The Legend of Zelda: Majora’s Mask.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku