Domů » Bleskovky » Nexus 6 se v USA vyprodal za několik minut, v cestě do Evropy nabírá zpoždění

Nexus 6 se v USA vyprodal za několik minut, v cestě do Evropy nabírá zpoždění

Google ve středu spustil předobjednávky na svůj nový referenční telefon (nebo spíše tabletofon) Nexus 6 a zdá se, že si již nyní může společně s Motorolou, která stojí za jeho výrobou, mnout ruce. Zákazníci na stránky Google doslova zaútočili a během několika minut vyprodali všechny barevné i paměťové varianty. Kdy bude možné předobjednat další, je nejisté, Google pouze sdělil nic neříkající slovíčko „brzy“.

  

Příznivé prodeje Nexusu 6 v Americe se však mohou nepříznivě obrátit proti Evropě. Původně se očekávalo, že se předprodej na starém kontinentě rozběhne 3. listopadu, podle nizozemského serveru TechTastic i britského blogu Clove byl však start odložen na 18. listopadu. A to stále hovoříme pouze o předobjednávkách a nikoliv o zahájení prodeje. Podle posledních úniků by se měl Nexus 6 v Evropě prodávat za 569 eur (asi 16 000 Kč), ovšem kdy na něj dojde řada, je prozatím ve hvězdách.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments