Domů » Bleskovky » Netflix je oficiálně dostupný v České republice. Jaké jsou ceny?

Netflix je oficiálně dostupný v České republice. Jaké jsou ceny?

A je to tady, konečně jsme se dočkali – archivy tuzemských televizních stanic dostávají obrovského konkurenta. Přední světová streamovací služba Netflix před několika minutami v rámci veletrhu CES oznámila rozšíření do více než 130 zemí světa, mezi nimiž k naší radosti nechybí ani Česká republika či Slovensko. Netflix se tak stává skutečně globální televizí, jejíž dostupnost aktuálně zasahuje do celkem 190 zemí. Hlavní stránky služby byly přeloženy do nových jazyků, avšak na češtinu si ještě budeme muset chvíli počkat, stejně tak na český dabing nebo titulky u videoobsahu. 

 

Předplatné Netflixu bude dostupné ve třech variantách – nejlevnější Basic stojí 7,99 EUR (asi 220 Kč) a nabízí možnost sledování videa z kompletní databáze v běžné kvalitě na jedné obrazovce v jednu chvíli. Standardní předplatné za 9,99 EUR (asi 270 Kč) umožňuje sledovat obsah v HD na dvou obrazovkách, a konečně balíček Premium za 11,99 EUR (325 Kč) nabízí obsah v Ultra HD rozlišení hned na čtyřech obrazovkách v jeden okamžik.

Marek Lutonský na Twitteru upozorňuje, že v nabídce pro české uživatele zcela chybí populární seriál House of Cards, který u nás vysílá Česká televize. Nejsme ale jediní, Netflix na něj nemá práva například v Německu a řadě dalších evropských zemích.

Jak jsme zmínili v úvodu, české lokalizace se u nabízených pořadů zatím nedočkáme, zájemci o službu si budou muset vystačit s anglickými titulky. Stejně tak celý web i aplikace jsou v angličtině. Neoficiální cestou však české titulky k pořadům, seriálům a filmům mohou uživatelé „dohrát“ skrze neoficiální rozšíření Super Netlfix pro prohlížeč Chrome.

  

Všechny tři balíčky je možné vyzkoušet si na jeden měsíc zdarma. Pokud máte zájem, můžete se přihlásit na těchto stránkách a poté si stáhnout do svých zařízení oficiální aplikaci z následujících odkazů.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
28 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments