Domů » Bleskovky » Netatmo rozšiřuje podporu chytrého zvonku, rozumí si s nejpoužívanějšími asistenty

Netatmo rozšiřuje podporu chytrého zvonku, rozumí si s nejpoužívanějšími asistenty

Francouzská společnost Netatmo má ve svém portfoliu širokou plejádu chytrých zařízení, od meteorologické stanice přes termostatické hlavice až po venkovní kamery. Zatímco dříve byla tato zařízení kompatibilní především v rámci vlastního ekosystému, dnes se karta pomalu obrací. Netatmo totiž usilovně pracuje na tom, aby pokud možno všechna zařízení byla kompatibilní s hlavními platformami chytré domácnosti.

Netatmo doorbell 1

Dalším pánem na holení je Inteligentní video zvonek, který je od svého uvedení na trhu kompatibilní s technologií Apple HomeKit. Po aktualizaci softwaru budou moci uživatelé využít i kompatibility s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Asistent. Automatická aktualizace bude zdarma v průběhu následujících dní instalována všem Inteligentním video zvonkům včetně těch, které již byly uvedeny do prodeje.

Netatmo doorbell 2

Tímto rozšířením se video zvonek řadí po bok kamer Netatmo či termostatických hlavic Netatmo, které kompatibilní s Amazon Alexou a Google Home již jsou. Inteligentní video zvonek Netatmo je dostupný za 7 999 korun.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).