Domů » Články » Nejlepší vánoční osvětlení? No přece Twinkly od Smarty!

Nejlepší vánoční osvětlení? No přece Twinkly od Smarty!

Vánoce se blíží a s nimi i spojená jedinečná atmosféra, kterou si rádi zpříjemníme po svém. Někdo svařákem, někdo skvělou výzdobou své domácnosti. Na Smarty seženete chytré osvětlení Twinkly, které je nejen pro nadšence do dekorování, ale i pro ty, kteří mají rádi vychytávky. Twinkly jsou totiž chytrá světýlka, která se dají naprogramovat podle vašich preferencí v mobilní aplikaci.

Twinkly vanoce christmas
Nejlepší vánoční osvětlení? No přece Twinkly od Smarty!

Ať už máte rádi decentní odstíny žluté a bílé, nebo pořádnou barevnou smršť, v těchto světýlkách si najdete to své. Ovládáte nejen barvy, ale i intenzitu a rychlost blikání. Pokud máte světýlek více, můžete je propojit a vytvořit si u sebe doma jedinečnou světelnou show.

Twinkly cluster Light LEDs 2020 2
Twinkly Cluster Light

Klasika pro každého

Osvědčenou klasikou jsou světýlka Twinkly Strings. Ty se hodí především na zdobení stromečku. Vybrat si můžete z barevného nebo zlatého provedení žárovek a také z mnoha velikostí. Nejoblíbenější je varianta s 250 kusy žárovek v délce 20 metrů. Vybrat si ale můžete i kratší nebo delší variantu, případně si můžete spojit více světýlek a vytvořit si délku podle vašich představ.

K výzdobě okna nebo balkónu se skvěle hodí Twinkly Icicle.

Novinky pro letošní Vánoce vás potěší

Ve Smarty si pro vás na letošní Vánoce připravili i několik novinek. Jednou z nich je závěs Twinkly Curtain. Tento jedinečný závěs můžete připevnit ke své stávající zácloně nebo ho instalovat do dveří, na stěnu, na schody… Pokud sháníte ještě výraznější řetěz, bude pro vás pravou volbou řada Cluster. Tento řetěz je hustě osázený světýlky z obou stran a hodí se opravdu kamkoliv.

Twinkly - Rozsviťte své Vánoce

Pokud jste příznivci decentních dekorací, sáhněte po novince Twinkly Spritzer. Je to krásná osvětlená hvězdice, kterou lze zavěsit i postavit do interiéru.

A pokud jste opravdoví fajnšmekři, určitě oceníte i nový Music Dongle. Stačí ho připojit do jakéhokoliv USB výstupu poblíž zdroje hudby a připojit ho na stejnou Wi-Fi síť jako osvětlení. Světýlka se rázem spárují s vaší oblíbenou hudbou a budou svítit i blikat do rytmu. Vánoční atmosféra je kompletní!

Veškerou nabídku chytrých světýlek Twinkly naleznete exkluzivně pouze na Smarty.cz.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.