TOPlist

Nejdostupnější telefony Xiaomi jsou ještě levnější. Díky slevovému kódu pořídíte parádní telefon už za 2 tisíce

xiaomi nahled

Přijde vám padlé na hlavu utrácet nekřesťanské peníze za předražené mobily, ale zároveň chcete komfortní přístroj nabitý funkcemi? Právě pro podobně smýšlející zákazníky připravila Mobil Pohotovost speciální slevový kód „xiaomi200“ na tři nejlevnější modely od Xiaomi, díky kterému ušetříte další dvě stovky. Nejlevnější telefon vás tak vyjde na pouhých 2 099 Kč.

Xiaomi Redmi 9C – hodně muziky za málo peněz

Prvním akčním a zároveň funkčně nejlépe vybaveným modelem je Xiaomi Redmi 9C. Má obří displej s filtrací modrého světla, duálním fotoaparátem pořídíte krásné fotky a díky optimalizovanému herní procesoru si plynule zahrajete i nějakou tu herní parádičku. NFC a čtečka otisků prstů jsou samozřejmostí a pořádná 5 000mAh baterie hravě spolkne kdejakou vlajkovku, Xiaomi Redmi 9C totiž vydrží v pohotovostním režimu až neskutečných 27 dní.

Cena po použití kódu „xiaomi200“: 

Redmi 9A

 Xiaomi Redmi 9A a Xiaomi Redmi A1

Sháníte-li ještě dostupnější model, krok vedle rozhodně neuděláte se Xiaomi Redmi 9A nebo s Xiaomi Redmi A1. Oba modely mají super velké displeje, parádní foťáky a dostatečně optimalizovaný procesor na hraní her. Kapacita baterie je stejná jako u předchozího modelu, tedy 5 000 mAh, která zaručuje brutální výdrž. 9A pořídíte v nepřehlédnutelný barvách Glacial Blue, Aurora Green nebo v elegantní šedé. Xiaomi Redmi A1 zase působí luxusním dojmem díky kožené textuře.

Ceny po použití kódu „xiaomi200“:

Redmi A1

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku