Ne každý render je pravý: obrázky Galaxy S8 a LG G6 pocházejí od stejného autora

V minulém týdnu došlo k neoficiálnímu odhalení smartphonu Samsung Galaxy S8, za nímž stojí obávaný leaker @evleaks (více informací). Druhý den na to se pak objevil oficiálně vypadající render, který vzhled telefonu z původní fotografie potvrzoval. Ve skutečnosti byl ale vytvořen právě na základě fotografie od @evleaks.

Samsung Galaxy S8

Render vytvořil lotyšský designér konceptů Benjamin Geskin, který se zabývá právě tím, že sbírá veškeré dostupné útržky chystaných mobilních zařízení. Na jejich základě tvoří věrohodně vypadající rendery, které jsou mnohdy nesprávně interpretovány jako oficiální. Z Geskinova pera pochází i vůbec první údajný obrázek LG G6.

lg-g6

Zatímco render Samsungu Galaxy S8 byl založen na reálné fotografii a můžeme jej považovat za poměrně přesný, o vzhledu LG G6 se toho naopak mnoho neví, tudíž existuje šance, že telefon bude nakonec vypadat zcela jinak. Na každý pád, ani jeden z obou zmíněných renderů nelze považovat za oficiální.

ipad
Takto má prý vypadat letošní 10,9palcový iPad

Na Twitteru Bejnamina Geskina se můžete podívat rovněž na obrázky iPhone 8, nové iPady a další koncepty chystaných zařízení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. No, minimálně umístění čtečky je hodně divné a nelogické….pokud v tom není něco jiného.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *