Domů » Bleskovky » Návod: Jak dostat do Androidu 4.1 „Jelly Bean“ Flash player?

Návod: Jak dostat do Androidu 4.1 „Jelly Bean“ Flash player?

Jak jistě dobře víte, nová verze operačního systému Android 4.1 „Jelly Bean“ už nepočítá s oficiální podporou pro Adobe Flash player. Pokud vám ale z nějakého důvodu Flash chybí, můžete využít upravený instalační soubor z Xda-developers, který podporu Flashe do systému opět přidá.

 

Majitelé telefonů Galaxy Nexus či Nexus S mají postup o to jednodušší, protože nemají jako defaultní webový prohlížeč nastavený Chrome (ten s Flashem vůbec nepočítá). Stačí jim tedy pouze nainstalovat upravené APK (odkaz). Majitelé tabletu Nexus  7 si do systému budou muset doinstalovat jiný webový prohlížeč, který s Flashem umí pracovat (například Dolphin Browser).

Zároveň nám to nedá se nezeptat, zda je pro vás podpora Flashe v mobilním zařízení důležitá nebo jej vůbec nevyžadujete a případně jej vypínáte? Budeme rádi za reakce v komentářích.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments