Nálož slev v PlayStation Store: Hogwarts Legacy nebo Resident Evil za pětistovku – SMARTmania.cz

Nálož slev v PlayStation Store: Hogwarts Legacy nebo Resident Evil za pětistovku

Hogwarts Legacy, snímek ze hry
  • Hledáte zajímavé slevy na hry pro PlayStation 5 a 4?
  • Aktuálně můžete sehnat například Resident Evil Village za 500 korun
  • Cena poprvé klesla u RPG Hogwarts Legacy, a hned jde o edici Deluxe

Podzimní herní sezona už netrpělivě ťuká na dveře, podle mnohých má být pomalu nejsilnější za celou uplynulou dekádu. Čekají nás tituly jako Mortal Kombat 1, nový Alan Wake nebo třeba Marvel’s Spider-Man 2. Pakliže ale váš oblíbený titul ještě nevyšel, co takhle se podívat na zajímavé slevy a vrátit se ke hrám, které jste v posledních 12 měsících odložili, nebo se k nim vůbec nedostali?

Kdo by neměl rád zajímavé slevy. Ačkoli jsou mnohé hry pro konzole PlayStation atraktivní samy o sobě a jejich vývojáři si zaslouží respekt, z pohledu čtenáře rozhodně potěší, když se nějaké tu a tam objeví v akci. Tento seriál se věnuje výhodným nabídkám na PlayStation Store a přináší vám pravidelné tipy na zábavné hry.

Akce běží v době publikace článku – jejich platnost nejsme schopni vždy garantovat a některé už mohly pominout (u každého titulu uvádíme, do kdy je sleva aktivní). Nejaktuálnější zvýhodněné nabídky naleznete přímo v PlayStation Store ve vaší konzoli. Hodnocení na serveru Metacritic odpovídá verzi hry pro konzoli od Sony, nejčastěji PlayStation 4 nebo 5. Ceny uvádíme přesně tak, jak jsou uvedeny v obchodě.

Dying Light 2 Stay Human

Sleva: 50 % (původní cena 1 849 Kč, nyní 924,50 Kč)

Žánr: akční horor s prvky RPG

Hodnocení Metacritic: 76/100

Platnost slevy: do 28. září 2023

Dying Light 2 s podtitulem Stay Human dorazilo na nové i staré konzole a PC již v únoru loňského roku a jde o pokračování velmi oblíbeného akčního RPG z postapokalyptického světa sužovaného zombie nákazou. Na hře pracovali vývojáři z polského studia Techland.

Zombie akce Dying Light 2 přináší ideální kombinaci otevřeného světa s možností objevovat, navíc velmi zásadním a odlišujícím prvkem je parkour, dále vylepšování postavy ve stylu RPG a pak také propracovaný souboj rozličnými zbraněmi na blízko a na dálku. Za zkoušku rozhodně stojí. Pokud vám ale sleva nepřijde dost velká, zkuste postarší první díl z roku 2016, nyní vyjde na sympatických 263 korun.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku