Domů » Bleskovky » Na YouTube se objevily záběry ze zrušené hry StarCraft: Ghost

Na YouTube se objevily záběry ze zrušené hry StarCraft: Ghost

Hra StarCraft: Ghost byla jednou z těch, kterou svého času s velkým zájmem očekával snad každý hráč, ale která byla kvůli neznámým důvodům zrušena. I když byla několik let hratelná na každoročním veletrhu E3, nakonec zmizela z očí a po roce 2005 o ní nikdo neslyšel. Znovu se na veřejnosti objevila až nyní, a to ve formě hratelných záběrů na YouTube.

Starcraft Ghost

Zřejmě se jedná o vývojářskou verzi, kterou někdo našel nainstalovanou na původním vývojářském kitu konzole Xbox. Není každopádně jasné, jak je tato verze stará. Hra si prošla náročným vývojářským cyklem, několikrát změnila vývojáře, než ji Blizzard před šesti lety oficiálně zrušil.

Starcraft Ghost 720p

Ve hře měli hráči hrát za postavu Novy, terranského ghosta, který se objevil v sérii populárních realtimových strategií Starcraft. Žánrově šlo o střílečku ze třetí osoby a hratelností připomínala tituly jako Deadspace, Splinter Cell nebo Gears of War. Původně měla vyjít na konzolích Xbox, PS2 a Gamecube.

Martin Duchoslav

Diskuze k článku

  1. To je škoda, že to tehdy nevyšlo. Sice na konzolích ani PC by to teď už nemělo smysl, ale na telefonech by to mělo úspěch…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).