Domů » Bleskovky » Na PC je nově dostupný remake původní hry série Halo

Na PC je nově dostupný remake původní hry série Halo

Microsoft na PC vydal remake původní hry své nejslavnější FPS série Halo nazvaný Halo: Combat Evolved Anniversary, který vyšel na konzoli Xbox 360 již v roce 2011. Na počítačích bude mimo jiné podporovat rozlišení 4K nebo 60 fps.

Halo Combat Evolve Anniversary PC

Kromě toho konverze nativně podporuje ovládání klávesnicí a myší. Její vydání je součástí snahy Microsoftu přinést na PC všechny hry z kolekce Halo: The Master Chief Collection. Již v prosinci vyšel díl Halo: Reach a čtyři zbývající díly budou následovat v chronologickém pořadí. Pokud má hráč předplatné Xbox Game Pass for PC, hra je nyní součástí jeho herní knihovny.

Zmíněnou kompilaci je možné si také zakoupit na Steamu nebo v obchodě Microsoft Store (za 40 eur, respektive dolarů) a Halo: Combat Evolved Anniversary pro PC lze na obou platformách koupit samostatně za 10 eur, resp. dolarů.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na