Domů » Bleskovky » Na OneDrive lze nově nahrávat soubory větší než 2 GB

Na OneDrive lze nově nahrávat soubory větší než 2 GB

Microsoft vylepšuje své cloudové úložiště OneDrive za provozu, o letošních prázdninách navýšil základní kapacitu zdarma na 15 GB a zatraktivnil ceny za dodatečné balíčky, nově (prozatím v tichosti) navýšil limit pro maximální velikost synchronizovaných dat.

  

Ten byl dosud stanoven na 2 GB, pokud jste měli ve složce OneDrive na počítači soubory větší, nesynchronizovaly se. Uživatelé na síti Reddit však hromadně potvrzují, že nově lze nahrávat na OneDrive soubory větší, tuto změnu můžeme potvrdit i my v redakci. Nový limit prozatím není znám, Microsoft tuto změnu ještě oficiálně neohlásil.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

12 komentářů

 1. Supr zpráva, to se hodí, občas mne to limitovalo v práci.

  • WOPIC (neregistrovaný)

   Co používáš v práci za soubory, že musíš mít možnost uploadu 2Gb ?

 2. Fajn zpráva :) ještě ta nová apka pro WP.

  • gears (neregistrovaný)

   aka nova WP? vy by ste furt chceli len nove aplikacie. Pekne po poradi, najskor Android a iOS, potom WP.

  • WOPIC (neregistrovaný)

   Přesně tak, proč pracovat na aplikaci pro zanedbatelné promile uživatelů.

 3. pche OneDrive, takému iCloudu dnes môžme ďakovať za dnešné hacknuté nahé fotky

 4. Používam OneDrive a aj iCloud…síce na iCloude nemám nič, ale na OneDrive by sa našli nejaké tie veci, ktoré keby unikli asi by som sa veľmi nepotešil (nemyslím hot photos. Preto sa pýtam, ako je to s bezpečnosťou pri OneDrive?

  • Nic není stoprocentní. Jak ukázal naposledy HeartBleed, tak může stát cokoliv. Pokud iCloud používal OpenSSL, tak bych ten hack typoval právě na tohle.

   Tvoje data jsou v bezpčí, nejsi pro hackery (asi) ničím zajímavý.

 5. Ja viem, že nemusím byť zaujímavý, ale to zase neznamená, že nemusím mať „zaujímavé“ veci v úložisku…Ale tak dúfam, že to tam mám všetko v bezpečí. Ale pre istotu idem zmeniť heslo na nejaké zložitejšie.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).