Domů » Bleskovky » Na internet unikla nová ROM s Androidem 4.1.1 pro Galaxy S III

Na internet unikla nová ROM s Androidem 4.1.1 pro Galaxy S III

Vydání oficiální aktualizace na Android 4.1.1 „Jelly Bean“ pro Samsung Galaxy S III se pomalu blíží, nicméně pokud už to s čekáním nemůžete vydržet, můžete si stáhnout další uniklou verzi testovací ROM, která má podle serveru SamFirware.com velice blízko k té finální (PDA: I9300XXDLI4, CSC: I9300OXADLI4, Modem: I9300XXDLI4, datum: 7. září) a jedná se zatím o nejstabilnější verzi, která pro tento úspěšný smartphone unikla. ROM nahrajete prostřednictvím utility ODIN, ale mějte na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí.

-

ROM si můžete stáhnout z tohoto odkazu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

11 komentářů

  1. fore (neregistrovaný)

    No…kdybyste se v tom torchu pohybovali , ona unika nova verze snad co 2 dny… A mimochodem , venku uz je dalsi : XXDLI5 .

  2. Trochu s krizkem po funuse, kdyz dnes unikla a uz je mozno stahnout I9300XXDLI5 Android 4.1.1 napr. zde [odkaz]

  3. Přesně tak už mě ani nebaví každý druhý den nahrávat novou ROM :-)

  4. Ano, kdybyste měl třeba Lumii, tak si musíte koupit nový telefon

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).