Domů » Bleskovky » Na českém trhu je nově dostupný modrý Galaxy S6 a zelený Galaxy S6 edge

Na českém trhu je nově dostupný modrý Galaxy S6 a zelený Galaxy S6 edge

Nové vlajkové modely společnosti Samsung jsou od tohoto týdne na českém trhu dostupné ve dvou nových barvách. Kromě černého, bílého a zlatého provedení se nově začíná prodávat Galaxy S6 (recenze) také v barvě modrý topaz a zakřivený Galaxy S6 edge (recenze) v barvě zelený smaragd.

Zejména modrá varianta Galaxy S6 nás oslovila už po premiéře v Barceloně a jedná se o jednu z nejnápaditějších barev klasické „es-šestky“. Zelená varianta zakřiveného modelu už nám tak výrazně do oka nepadla, ale své příznivce si určitě také najde.

Ceny jednotlivých variant

32 GB 64 GB 128 GB
Samsung Galaxy S6 19 799 Kč

22 599 Kč

25 399 Kč

Samsung Galaxy S6 edge

23 799 Kč

26 599 Kč

29 299 Kč

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Co rikate te modre? Me docela laka.

  2. S6 je první Samsung, který se mi líbí. Sice je to pořád variace na to samé téma, ale zpracování a proporce jsou už doladěné.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).