Domů » Bleskovky » MultiShare: Hromadné sdílení stavu na sociální sítě pro Windows Phone 8.1 (tip na aplikaci)

MultiShare: Hromadné sdílení stavu na sociální sítě pro Windows Phone 8.1 (tip na aplikaci)

Nejnovější verze systému Windows Phone 8.1 kromě spousty novinek přinesla i odstranění několika funkcí, z nichž některé lze naštěstí nahradit aplikacemi třetích stran. Jednou z takových funkcí je například hromadné odesílání stavu v jednom okamžiku na více sociálních sítí, které bylo dříve realizováno skrze dlaždici „Já“. Tuto odstraněnou funkci umí nahradit aplikace MultiShare a oproti předchozímu řešení nabízí i rozšířené možnosti sdílení.

 

Po prvním spuštění aplikace je zapotřebí přihlásit se k jednotlivým sítím (podporovány jsou Facebook, Twitter a LinkedIn) a pak už se budete cítit „jako doma“ ve Windows Phone 8. První řádek slouží k publikování nového stavu na sítě, které si v druhém řádku vyberete zaškrtnutím. Ve třetím řádku si můžete vybrat, kdo na Facebooku váš stav uvidí, čili opět analogicky jako ve WP8. O úspěšném odeslání budete informováni notifikací

   

Kromě klasického textového statusu můžete tímto způsobem hromadně nasdílet fotografii nebo přiložit informaci o vaší aktuální poloze. Aplikace MultiShare je v češtině a můžete si ji zdarma stáhnout z Windows Phone Store, podporována jsou pouze zařízení s Windows Phone ve verzi 8.1.

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. IMHO zbytečná aplikace. Nedovedu si představit, že bych chtěl stejné věci sdílet na linkedIn a na FB.. Navíc je to příliš simple, není tam např. instagram..

  2. Mě tam například hodně chybí Google+. Dokud to nebude umět sdílet i tam, je mi to k prdu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).