Domů » Bleskovky » Movado Connect: luxusní a hezky vypadající hodinky s Android Wear 2.0

Movado Connect: luxusní a hezky vypadající hodinky s Android Wear 2.0

Americký výrobce hodinek se švýcarskými kořeny, společnost Movado, představil svůj nový model poháněný platformou Android Wear 2.0. Jmenuje se Movado Connect a zaujme především elegantním vzhledem.

dims

Hodinky mají kruhový displej s ochranným sklem roztaženým prakticky až k okrajům, přičemž zobrazovač podporuje technologii Always On. Na něm je možné zobrazit již ikonický Movado číselník s obvyklou tečkou v místě čísla 12. Díky tomu vypadají hodinky prakticky stejné jako klasický model Museum.

Movado Museum
Movado Museum

Ciferníky ale bude možné pochopitelně libovolně měnit, předinstalováno jich má být více než 100. V hodinkách nechybí ani podpora Android Pay či Google Assistant, bohužel o hardwarových specifikacích nemáme žádné informace. Movado Connect půjdou do prodeje na podzim s cenou začínající na 495 USD (asi 12 400 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

 1. Další redakce, která zase plácá blbosti. Jaký displej od kraje ke kraji proboha?

  Unlike most smartwatches, which proudly make their bezel a feature of the design, the Movado uses edge-to-edge GLASS.

  GLASS = SKLO, SKLO není DISPLEJ

  [odkaz]
  [odkaz]

  Připadá vám snad na těch fotkách displej od kraje ke kraji?

 2. A kde je ten luxus??? Stejný jak napsat, že jsou luxusní například hodinky Casio…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).