Movado Connect: luxusní a hezky vypadající hodinky s Android Wear 2.0

Americký výrobce hodinek se švýcarskými kořeny, společnost Movado, představil svůj nový model poháněný platformou Android Wear 2.0. Jmenuje se Movado Connect a zaujme především elegantním vzhledem.

Hodinky mají kruhový displej s ochranným sklem roztaženým prakticky až k okrajům, přičemž zobrazovač podporuje technologii Always On. Na něm je možné zobrazit již ikonický Movado číselník s obvyklou tečkou v místě čísla 12. Díky tomu vypadají hodinky prakticky stejné jako klasický model Museum.

Movado Museum
Movado Museum

Ciferníky ale bude možné pochopitelně libovolně měnit, předinstalováno jich má být více než 100. V hodinkách nechybí ani podpora Android Pay či Google Assistant, bohužel o hardwarových specifikacích nemáme žádné informace. Movado Connect půjdou do prodeje na podzim s cenou začínající na 495 USD (asi 12 400 korun bez DPH).

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku