Domů » Bleskovky » Motorola X nabídne zbrusu nové prostředí pro snadné ovládání fotoaparátu

Motorola X nabídne zbrusu nové prostředí pro snadné ovládání fotoaparátu

Motorola představí nový model Moto X na tiskové konferenci v New Yorku, které se koná prvního srpna. Prakticky veškeré informace o zařízení již unikly, byť účastníci testovací akce, které se konala před dvěma týdny, tvrdí, že nás čeká ještě pár překvapení.  Hlavní neodhalenou informací zůstává cena, podle spekulací by se měla pohybovat v rozmezí 299 – 399 dolarů. Další novinky ohledně zařízení se podařilo získat serveru Android Police. Novinkou je detailní popis aplikace fotoaparátu, včetně otisků obrazovky.

   

Rozhraní nevypadá příliš intuitivně. Vše je postavené na gestech a „kruzích“, celkem tak vyžaduje až moc pohybu. Vypadá podobně jako standardní aplikace fotoaparátu v Androidu 4.3, ale ovládací prvky jsou fixovány na kraj obrazovky. Zároveň je potvrzeno gesto k „rychlému fotografování“, které vyžaduje otočení zápěstí.

David Podzimek

7 komentářů

 1. Cena bude podle mě nižší, dle konfigurace je telefon slabší jak Nexus 4 a ten se prodává za 300 dolarů.

  • David Podzimek

   Bylo by to zajímavé. Ale z toho, co jsme četl od lidí, které pozvala Motorola na prezentační akci, tak naznačovali podobnou cenu. Stejně telefon bude zaměřený primárně na americký trh a důležitá bude cena u operátorů.

  • rte (neregistrovaný)

   Právě. Celkem se bojím ceny u nás…:(

  • --_-- (neregistrovaný)

   Ceny u nas sa bat nemusis, najskor ziadne oficialne u nas ani nebude.

 2. Řekl bych, že dlouhé podržení tlačítka fotoaparátu je daleko lepší způsob zapnutí, než nějaké dvojité kroucení zápěstím…

  • David Podzimek

   naprosto souhlasím, otáčet zápěstí je úplný nesmysl. Dedikované tlačítko spouště je optimální řešení.

 3. Cena ma byt 299 dolarov za 16GB verziu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).