Domů » Bleskovky » Motorola X nabídne barevné kryty a možnost gravírování

Motorola X nabídne barevné kryty a možnost gravírování

Utajený zdroj zahraničního serveru ABC News prozdradil několik nových informací ohledně dlouho očekávaného smartphonu Motorola X, který by se měl dočkat svého odhalení v několika následujících týdnech. Podle dřívějších spekulací se očekávalo, že majitelé si budou moci vybrat z rozlišení fotoaparátu či například velikost interní paměti, nicméně této možnosti personalizace se s nejvyšší pravděpodobností nedočkáme. Boudoucí zájemci o Motorolu X si však budou moci vybrat z široké palety barevných krytů. Kromě toho bude možné si nechat na zadní část smartphonu vyrýt libovolný text či symbol. Další zvěsti se opírají o integraci pohybových senzorů, které poslouží pro pokročilé možnosti ovládání. Dočkat se máme i nových funkcí spojených s hlasovými příkazy a rozpoznáváním aktuálního prostředí.

 

Z kuloárů se též ozývají hlasy, že novinka dorazí na pulty prodejců s operačním systémem Android ve verzi 4.2.2. Další výbava by měla zahrnovat dvoujádrový procesor Snapdragon (MSM8960) s taktem 1,7 GHz, 10Mpx fotoaparát, 2 GB paměti RAM a interní úložiště schopné pojmout maximálně 16 GB dat. Pokud jsou výše uvedené specifikace pravdivé, je zřejmé, že Motorola chce vsadit na méně náročné uživatele, kteří nedychtí po ultimátním výkonu. Nejvíce však bude záležet na koncové cěně, která je prozatím zahalena tajemstvím.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

4 komentářů

 1. Měl jsem teď v ruce Motorolu Atrix HD a přišla mi jako jeden z nejlíp udělaných telefonů. Škoda, že se u nás neprodává.

  • T.Z. (neregistrovaný)

   Motorola M je taky parádní a co se týče provedení tak ani RAZR nebyl pozadu. Škoda že tu není podpora. fanoušky by si určitě našla..

 2. Honza (neregistrovaný)

  Po Samsungu a jejich modelech SIII/S4 je Motorola X snad nejpropíranějším smartphonem ještě před představením. A já nevím proč, když podle toho, co čtu, to zatím vypadá na úplnou tuctovku s Androidem, který v čisté podobě GE teď seká kde kdo jak Baťa cvičky…

  • Zvláště, když je pro našince zhruba stejně atraktivní jako nějaký Číňan, bez zastoupení, neprodává se, bez servisu, bez CZ systému,… :-\

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).