Domů » Bleskovky » Motorola RAZR ve zlaté barvě? Máme první tiskové snímky

Motorola RAZR ve zlaté barvě? Máme první tiskové snímky

Ohebný smartphone Motorola RAZR pomalu míří do prodeje, zatím však pouze v USA a v omezeném množství. Telefon je nabízen za nemalých 1 500 dolarů (asi 34 tisíc korun bez DPH) a je dostupný pouze v černé barvě. Zřejmě se ale dočkáme i jiné kombinace.

razr 4

Nepřehlédnětereinkarnace legendy: nová Motorola RAZR láká na ohebný displej

Známý informátor @evleaks včera zveřejnil na svém Twitteru tiskové snímky Motoroly RAZR ve dvoubarevném provedení – horní část zůstává černá, základna je však zbarvená do zlatého odstínu. Tuto barvu pak najdeme i na prstenci obepínajícím čočku hlavního fotoaparátu.

Dá se předpokládat, že si nová barevná varianta ponechává parametry původního modelu, ovšem kdy bude oficiálně představena a kdy půjde do prodeje, je v tuto chvíli neznámé.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).