Domů » Bleskovky » Motorola RAZR má nové datum prodeje. Stihne to před premiérou ohebného Samsungu?

Motorola RAZR má nové datum prodeje. Stihne to před premiérou ohebného Samsungu?

V půlce loňského listopadu představila společnost Lenovo pod značkou Motorola reinkarnaci legendárního véčka RAZR, které ve své nové verzi přichází s operačním systémem Android a hlavně ohebným displejem uvnitř. Zahájení prodeje bylo stanoveno na 9. ledna letošního roku, poté však Lenovo z tohoto termínu couvlo, údajně kvůli obrovskému zájmu. Naštěstí už víme, že odklad nebude zase tak dlouhý.

Motorola Razr 11 1
Motorola RAZR 2019

V USA startují předobjednávky už tuto neděli

Lenovo včera oznámilo, že své nové véčko začne prodávat 6. února, přičemž předobjednávky odstartují již tuto neděli 26. ledna. Telefon má být dostupný u amerického operátora Verizon, v obchodním řetězci Walmart a také na stránkách Motoroly; tato informace se tak patrně týká pouze amerického trhu. Na něm bude telefon stát 1 499 USD, tedy asi 34 tisíc korun bez DPH.

Motorola Razr 10
Motorola RAZR 2019

Termín zahájení prodejů v Evropě zatím neznáme, data na ostatních trzích prý budou oznámena lokálně později. Jsme zvědaví, zda Motorola stihne předběhnout Samsung Galaxy Z Flip, což je telefon podobné koncepce, který bude představen 11. února. Evropská cena Motoroly RAZR je stanovena na 1 599 EUR (asi 40 200 korun).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).