Domů » Bleskovky » Motorola pracuje na novém tabletu: Nabídne stejné možnosti přizpůsobení jako Moto X?

Motorola pracuje na novém tabletu: Nabídne stejné možnosti přizpůsobení jako Moto X?

Motorola se na poli tabletů v uplynulých letech příliš neangažovala. Posledním takovým zařízením, které uvedla na trh koncem roku 2011, byl model Xoom 2, nicméně ten se s příliš velkými prodejními úspěchy nesetkal. Zdá se však, že americký výrobce nehází flintu do žita a chystá nový tablet. To potvrzují slova CEO Motoroly Dennisa Woodsidea, která pronesl při formálním otevírání továrny, kde se vyrábí Motorola Moto X

 

Uvedl totiž, že na takovém zařízení doopravdy pracují, zatím je ale v raném stádiu vývoje a není ještě čas o něm mluvit podrobněji. Spekuluje se také o tom, že podobně jako zmiňovanou Motorolu Moto X bude možné jej přizpůsobit pomocí konfigurátoru Moto Maker. Pokud se tato informace potvrdí, bude to dobrá zpráva hlavně pro obyvatele USA, v České republice se uživatelsky přizpůsobitelného tabletu s logem Motoroly asi hned tak nedočkáme.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).