Domů » Bleskovky » Motorola potvrzuje smartphone s čistým Androidem na konec roku

Motorola potvrzuje smartphone s čistým Androidem na konec roku

Sascha Segan, jeden z nejhlasitějších kritiků telefonů s obřím displejem, získal exkluzivní rozhovor s Jimem Wicksem, vedoucím designu společnosti ve Motorola. Celý rozhovor je plný zajímavých informací a rozhodně stojí za přečtení, nicméně hlavní jsou dva body.


Aktuální nabídka telefonů Motorola 

Zaprvé, Wick potvrdil, že Motorola představí novou řadu zařízení na konci letošního roku. Řekl, že na telefony bude mít vliv Google a poběží na čistém Androidu. Ve Spojených státech by nemusely obsahovat software od operátorů, který uživatele často trápí.

Motorola rovněž bude dělat telefony s „tou správnou“ velikostí. Vzhledem k tomu, že Samsung Galaxy S4 má pět palců a Apple iPhone 5 čtyři palce, mohla by být správná velikost někde uprostřed. Už dřívější spekulace mluvily o rozměru 4,5“ pro další generaci telefonů Nexus. Teď nám tedy nezbývá nic jiného než čekat, a zároveň doufat, že se nové Motoroly po uvedení dostanou i na český trh a nebudou pouze záležitostí pro Ameriku.

David Podzimek

11 komentářů

 1. MoB (neregistrovaný)

  Já jsem pro Motoroly měl vždycky slabost… jediná značka, od které jsem měl tři různé mobily :) Teď je to Milestone a jsem zvědavý, čím ji budu časem nahrazovat. Bude to Motorola? A jestli ano, jaká?

 2. Konec roku? Co probůh dělali doposud?

  • to je otazka co zaujima aj mna..

  • David Podzimek

   Uvádí se, že vývoj celého telefonu od začátku trvá dva roky…

  • Zajimave. Docela rad bych vedel, co na tom tak dlouho trva – cpu, pameti a displeje se kupuji, takze jde o to vytvorit plastovy/kovovy kryt a priohnout (vyladit v dnesni dobe fakt psat nebudu) OS. Navic je dost mobilu podobnych. Mozna to brzdi schvalovaci procesy velkych firem, jinak me nic nanapada.

  • nox: Jistě, zvláště když Motorola ZDALEKA nezačíná na zelené louce…

  • David Podzimek

   Do hloubky se to špatně sleduje, ale když vidím jak trvá dlouho schválení a uvedení telefonů na náš trh…už hotového a prodávaného, tak mě dva roky nepřekvapují.

 3. klko (neregistrovaný)

  Snaď ostanu pri zemy a budu robiť max do 4,5″ display + sa budu drzat vysoko kapacitných baterii…

  • Menší displej, výkoný hardware, čistý android, velká baterka. To je snad sen. Panebože ať to takto vyjde :D !

  • skejpa: To není záruka ničeho, viz. Razr HD Maxx a stejně si tu koupíš kulový…:-/

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).