Sledujte nás na YouTube

Motorola Moto X+1: Nástupce modelu Moto X o sobě dává vědět

Twitter účet @evleaks přináší další zajímavé odhalení. Tentokrát jde o název chystaného nástupce Motoroly Moto X. Ta se v Evropě začala prodávat teprve v únoru, prodejní úspěchy byly ale výrazně vyšší u méně vybavené Motoroly Moto G (recenze). Nejen to se pokusí napravit chystaná druhá generace, která ponese označení Moto X+1. Bližší informace o ní v tuto chvíli nejsou dostupné, únik názvu ale napovídá, že na představení již nebudeme čekat dlouho.

Mrkněte na srovnání cen a zjistete, kde model Moto G pořídíte nejlevněji

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *