Domů » Bleskovky » Motorola Moto G opět na scéně: Podívejte se na nové promo video a fotografie

Motorola Moto G opět na scéně: Podívejte se na nové promo video a fotografie

Do oficiálního představení nové Motoroly Moto G zbývá pouze několik dní, výrobci se však novinku nepodařilo udržet pod pokličkou a uniklými informacemi se to na internetu jenom hemží. Nejnovějším přírůstkem je propagační video ve španělském jazyce, které shrnuje některé klíčové vlastnosti zařízení.

Jmenovitě jde o pětipalcový HD displej, voděodolnost (certifikace IP X7), přítomnost Androidu 5.1.1 Lollipop, podporu LTE a dvojici fotoaparátů s rozlišením 13 Mpx, resp. 5 Mpx v případě toho předního. Z dalších specifikací zmiňme čtyřjádrový procesor (není zatím jisté, zdali půjde o Snapdragon 410 či 610) a výrobcem avizovanou nadprůměrnou výdrž. Zařízení se také již dostalo do redakce serveru Laptopmedia.comkterý přinesl várku fotografií a první dojmy.

   

Z nich stojí za zmínku především vysoká kvalita konstrukce, přičemž telefon si bude možné přizpůsobit pomocí různých barevných krytů a dalšího příslušenství. Oproti předchůdci opět o něco vzroste cena, její poměr ku výkonu by však stále měl být přinejmenší zajímavý. Upřesnění výše uvedených informací se dočkáme již 28. července, kdy bude novinka oficiálně představena spolu s vlajkovou lodí Moto X.

Moto G 3ª Geração – vídeo de demonstração

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).