Domů » Bleskovky » Motorola Moto G se dočká následníka: Máme jeho fotografii a specifikace

Motorola Moto G se dočká následníka: Máme jeho fotografii a specifikace

Oblíbený levný smartphone s Androidem Moto G (recenze) od Motoroly se v letošním roce dočkal vylepšení, díky němuž lze využívat nejrychlejší sítě LTE a paměťové karty. Výrobce dle všeho chystá plnohodnotného nástupce, i v tomto případě se však má jednat o evoluční model.

 

Rozlišení 4,5palcového displeje má zůstat 720 × 1280 pixelů, stejný bude zřejmě i procesor Qualcomm Snapdragon 400. Telefon má mít ve svých útrobách slot na dvě SIM karty a jeho záda má zdobit 8Mpx fotoaparát. Design zařízení je podobný modelu Moto E (recenze), věříme, že si nástupce Moto G zachová příznivý poměr ceny a výkonu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. lukass71 (neregistrovaný)

    Toto je příklad správného telefonu střední třídy. I když design se mi líbil asi více u původního modelu.

  2. Loo (neregistrovaný)

    Největší chyba tohohle modelu bude stejně lokální nedostupnost (nepočítam neoficiální distribuci)…chtělo by to, aby se vrátila Motorola na trh…já snad založim petiční iniciciativu

  3. Tom (neregistrovaný)

    Moto E a G prodává například CZC.Reklamace se řeší u prodejce.Tedy,oficialně nebo ne.Není to skoro jedno?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).