Motorola Moto G: První fotografie a informace o výbavě

Evleaks již delší dobu patří mezi spolehlivé zdroje, které nám s předstihem přináší klíčové informace o chystaných novinkách. Nejnovější únik se týká Motoroly a jejího nového smartphonu, který se na pultech prodejců objeví pod názvem Moto G. Podle všeho se bude jednat o levnější alternativu k modelu Moto X, který si odbyl svou premiéru začátkem srpna. Z výbavy se můžeme těšit na přítomnost displeje s úhlopříčkou 4,7“ a rozlišením 720 x 1280 obrazových bodů. Pod kapotou se bude ukrývat čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 Pro s taktem 1,5 GHz pro každé jádro.

 

Interní pamět bude schopná pojmout maximálně 8 či 16 GB dat. Zadní strana bude kromě nezbytného loga výrobce disponovat čočkou 8Mpx fotoaparátu, který doplní přisvětlovací LED dioda. O dostatečnou výdrž se postará integrovaný akumulátor z dílen LG s kapacitou 1950 mAh. Z uniklého snímku si dále můžeme všimnout, že na čelní straně smartphonu nebude chybět kamerka pro videohovory a dnes již nezbytné senzory pro přiblížení a automatickou regulaci jasu.

Odpověď na otázku dostupnosti je v současné době značně nejistá. Lze však předpokládat, že se bude opakovat stejná situace jako v případě modelu Moto X. Pokud si tedy na novinku již nyní brousíte zuby, budete se muset spolehnout na neoficiální dovoz či případně vyrazit do zahraničí.

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku