Domů » Bleskovky » Motorola Moto e20: s extrémně nízkou cenou osloví i spořivé zákazníky

Motorola Moto e20: s extrémně nízkou cenou osloví i spořivé zákazníky

Značka Motorola, která spadá pod čínské Lenovo, představila nový smartphone s názvem Motorola Moto e20. Ten cílí především na spořivé zákazníky, kteří nepotřebují nejlepší funkce na trhu, nicméně bez chytrého telefonu se neobjedou. Co Motorola Moto e20 nabízí?

motorola moto 20e 1
Motorola Moto e20

Přední straně dominuje 6,5″ IPS Max Vision displej s rozlišením HD+ a jemností 269 ppi. Uvnitř najdeme osmijádrový čipset UNISOC T606, který doprovází 2 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti s možností rozšíření o microSD karty s velikostí až 1 TB.

Mezi další výbavu patří Bluetooth 5.0, USB-C, 3,5mm audio konektor, FM rádio, všechny relevantní polohové systémy, odolnost proti vodě a prachu podle standardu IP52, notifikační LED či čtečka otisků prstů. Baterie dostala kapacitu 4000 mAh a operačním systémem je Android 11 ve verzi Go.

motorola moto 20e 3
Motorola Moto e20

Na zadní straně se nachází dvojice fotoaparátů, konkrétně hlavní 13Mpx snímač se světelností f/2.2 a 2Mpx hloubkový senzor se světelností f/2.4. Na přední straně najdeme 5Mpx selfie fotoaparát se světelností f/2.2. To vše se vešlo do plastového těla o rozměrech 164,8 x 75,5 x 8,5 milimetrů a hmotnosti 184 gramů.

Motorola Moto e20 bude v České republice k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 2 499 Kč.

Dominik Vlasák

Diskuze k článku

  1. Proč ne, své zákazníky si určitě najde, pouze RAM by mohlo být alespoň 3GB, uváděné 2 mi přijdou dneska již málo….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).