Motorola láká na hodinky Moto 360 novým promo videem

LG G Watch a Samsung Galaxy Live jsou jen zahřívací vozy závodu Android Wear, jehož hlavní favorit se teprve chystá na startovní dráhu. Ano, hovoříme o kulatých hodinkách Moto 360, které přijdou na trh koncem tohoto léta. Když byl tento termín na Google I/O ohlášen, z řad vývojářů zazněl dosti zřetelný, hlasitý povzdech. Pojďme si čekání zkrátit alespoň krátkým videem z přímo od Motoroly.

Vedoucí produktu Lior Ron v něm hovoří o tom, co společnost inspirovalo při designu Moto 360 (ano, jsou to hodinky) a o tom, jak je jejich kulatý tvar pohodlnější. Design se Motorole skutečně povedl a v redakci už se nemůžeme dočkat, až si je vyzkoušíme na vlastních zápěstích. Snad již brzy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

 1. eLzyx (neregistrovaný)

  tohle by se mi líbilo, ale s WP8 telefonem mám asi smůlu. No nic, stejně jsem chtěl kvalitní mechanické hodinky.

  • Knoxx (neregistrovaný)

   Uděláš líp, kvalitní mechanické hodinky ti vydrží klidně celý život. Tahle spotřebka je moc závislá na aktuálních technologiích a podpoře..

 2. Cheetah007 (neregistrovaný)

  Nj automaty jsou super viděl jsem nádherný seika a paráda, sám mám quartz festiny stály před čtyřmi lety asi 6k jsou to quartzky (festina automaty nedělá co vím) ale nosím je málokdy….v práci bych je hned orval :D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel