Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Motorola Droid 5 na prvních fotografiích: Hardwarová klávesnice ještě není mrtvá

Motorola Droid 5 na prvních fotografiích: Hardwarová klávesnice ještě není mrtvá

Před pár lety platilo, pokud jste chtěli psát rychle, že hardwarová QWERTY klávesnice je nejlepší řešení. Klávesnice na dotykových displejích se během let zlepšovaly a dnes, díky automatickým opravám, větším displejům, propracovaným slovníkům a schopnosti naučit se styl psaní uživatele, v rychlosti hardwarové klávesnice téměř dohnaly. Zdaleka však nenabízejí takový komfort jako fyzická klávesnice. A stále existuje početná skupina uživatelů, kteří na pevnou klávesnici nedají dopustit – pro ty Motorola připravuje zařízení s označením Droid 5. Už podle názvu je zřejmé, že bude určen pro amerického operátora Verizon, tudíž bude problém ho u nás koupit a používat.

   

Zařízení zatím není oficiálně představeno, ale již uniklo několik fotografii. Vypadá velmi podobně jako předchozí generace řady Droid. Specifikace zařízení by měly být následující: displej o rozměrech 4,3 palce s HD rozlišením, odolnost proti vodě a prachu, NFC a bezdrátové nabíjení. Telefon u nás pravděpodobně nikdy nebude oficiálně dostupný, ale díky schopným nadšencům můžeme sehnat i Motorolu Photon Q, která je určená pro amerického operátora Sprint a dokonce neobsahuje ani slot na SIM kartu.

David Podzimek

5 komentářů

 1. uni (neregistrovaný)

  Nic, škoda jakýchkoli slov….

 2. johnyBeGood (neregistrovaný)

  Shut up and take my money!

 3. Velda (neregistrovaný)

  Bylo by to dobré, kdyby se uživatelém chtěli konečně zavděčit samotní výrobci, nejenom operátoři!

 4. Pipa (neregistrovaný)

  Snad bude model i pro normalni site, pak bych si NOTE III rozmyslel, ale nejspíš bude NOTE dřív ….. takže nerozmyslím :d

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel