Sledujte nás na YouTube

Motorola chce příští měsíc změnit způsob používání telefonů. Čeká nás nový model?

Společnost Lenovo zveřejnila pod hlavičkou značky Motorola krátkou upoutávku, kterou láká na termín 2. srpna do svého sídla v Chicagu. Na této akci má údajně dojít k velkému oznámení, poznat máme zcela nový způsob k připojení, streamování, stahování, videochatování, apod.

Moto Z3 nebo rodina Moto One?

S největší pravděpodobností dojde k představení modulárního vlajkového modelu Moto Z3, druhým žhavým kandidátem je spekulovaný model One Power.

Ten se navíc patrně ještě dočká sourozence nazvaného jednoduše Moto One, jehož rendery zveřejnil server AndroidHeadlines. I v tomto případě se bude jednat o telefon s protáhlým displejem a výřezem nahoře uprostřed.

Telefon patrně nedostane vysokokapacitní baterii, bude tak patrně o něco tenčí než One Power. Záda telefonu odhalují účast v programu Android One, takže se můžeme těšit na čistý a pravidelně aktualizovaný Android. Bohužel na další specifikace si ještě musíme chvíli počkat.

Nechme se překvapit, zda právě jeden z těchto smartphonů kompletně změní veškeré zaběhnuté způsoby používání mobilních zařízení, nebo se jedná pouze o prázdná marketingová hesla.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Jirka (neregistrovaný)

    Mám Moto Z a naprostá spokojenost. Používám dost Moto Mods. Neměnil bych ani za zlatý prase.

    • Jiří (neregistrovaný)

      Taky mám Moto Z, jedu na RR 6.0 (A8.1) a díky tomu i dnes má telefon dost výkonu na nižší střední třídu (172tis. Antutu), na skoro 3 roky starej foun dobrý…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *