Motorola chce příští měsíc změnit způsob používání telefonů. Čeká nás nový model?

Společnost Lenovo zveřejnila pod hlavičkou značky Motorola krátkou upoutávku, kterou láká na termín 2. srpna do svého sídla v Chicagu. Na této akci má údajně dojít k velkému oznámení, poznat máme zcela nový způsob k připojení, streamování, stahování, videochatování, apod.

Moto Z3 nebo rodina Moto One?

S největší pravděpodobností dojde k představení modulárního vlajkového modelu Moto Z3, druhým žhavým kandidátem je spekulovaný model One Power.

Moto One Power na nových fotografiích. Bude to další kopie iPhone X

Ten se navíc patrně ještě dočká sourozence nazvaného jednoduše Moto One, jehož rendery zveřejnil server AndroidHeadlines. I v tomto případě se bude jednat o telefon s protáhlým displejem a výřezem nahoře uprostřed.

Telefon patrně nedostane vysokokapacitní baterii, bude tak patrně o něco tenčí než One Power. Záda telefonu odhalují účast v programu Android One, takže se můžeme těšit na čistý a pravidelně aktualizovaný Android. Bohužel na další specifikace si ještě musíme chvíli počkat.

Nechme se překvapit, zda právě jeden z těchto smartphonů kompletně změní veškeré zaběhnuté způsoby používání mobilních zařízení, nebo se jedná pouze o prázdná marketingová hesla.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Jirka (neregistrovaný)

    Mám Moto Z a naprostá spokojenost. Používám dost Moto Mods. Neměnil bych ani za zlatý prase.

    • Jiří (neregistrovaný)

      Taky mám Moto Z, jedu na RR 6.0 (A8.1) a díky tomu i dnes má telefon dost výkonu na nižší střední třídu (172tis. Antutu), na skoro 3 roky starej foun dobrý…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel