Domů » Bleskovky » Motorola připravuje další vlajkový model s Quad HD displejem. Pohánět jej bude Snapdragon 810

Motorola připravuje další vlajkový model s Quad HD displejem. Pohánět jej bude Snapdragon 810

Motorola nedávným představením vlajkových modelů Moto X Style a Moto X Play zřejmě ještě neřekla poslední letošní slovo. Na obzoru se podle @upleaks objevuje model s názvem Bounce, který má mít velikost modelu Moto X Play, za to však nejvyšší možnou výbavu.

  

Těšit se tak můžeme na zařízení s 5,43″ displejem a Quad HD rozlišením, které pohání procesor Qualcomm Snapdragon 810 za podpory 3 GB operační paměti. Vnitřní paměť má být variantně 32 nebo 64 GB, hlavní fotoaparát má být schopný tvořit snímky o rozlišení 21 megapixelů, selfíčkaři se budou moci spolehnout na 5Mpx snímač. Telefon si bude brát energii z masivní 3 760mAh baterie, a spekuluje se i o odolnosti splňující nárazové vojenské standardy MIL-STD. Motorola Bounce má být odhalena v prosinci letošního roku. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).